Shtepi me qera durres 2022 - Apartamente Ne Tirane Me Qera.

 
JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. . Shtepi me qera durres 2022

000 Leke (Rruga Pjeter Budi) Last Post By. Jepet apartament 11 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor. Lura 3 Lalez. Me qera lagja8 T gjitha Vendbanime Shtpi Durrs. Enjoy last minute availability at Apartament Me Qera Durres Plazh Golem Hotel ONLY 7 km from the city centre 25 km from the airport Quick . 33 km nga qendra). Listings by the Shtepi me qera durres hysen tag was found 13239 times. Shtepi Me Qera -Rent An Apartament - Shtepi me qera -Rent an apartament offers a pleasant stay in Durres for up to 6 guests. Pagesa 250 Euro Ambjenti 11, E mobiluar (Per 3 persona. Prona per Shitje Durres. Apartament i rehatshem me nje dhome gjumi me vendndodhje ne Lura 2 Resort. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for. JEPET APARTAMENT 11 ME QERA TE ISH EKSPOZITA SOT 400 EURO Tirane Shtepi me Qera Data 07022023 1322 Post Id 626765. Shtepi me qera durres dhe apartamente me qera. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 500 Euro (Residence prane TEG)Last Post ByAgjensi Imobiliare RexhinaShiko ProfilinListo t&235; gjith&235; titujtMesazh privatListo t&235; gjitha njoftimet12. Menaxho njoftimin tend. 1- Takoni shitesin ne vend. Shtepi me qera Durres Plazh. Shtepi Private 83m2 ne Durres. Jepet me QERA apartament 11 n Plazhin e Durrsit. Shtepi me qera ne Ferme te Sukthit, 11 ngjitur me shkollen 9vjecare. Lura 2 eshte nje resort i organizuar qe ofron siguri, mbikeqyrje 247, mirembajtje, bare, restorante dhe sherbime te ndryshme. kemi dhoma per student ne durres tek trgu industrial. n MerrJep q nga 2022. Apartament me qera ditore ne Myslym Shyr 21. Ne afersi ka bare, restorante dhe supermarkete te ndryshme. Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura pr ty Rruga Dibres , jepet me qera apartament 11 me siperfaqe 50 m, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor. Numri i. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. 2 M2 87. Lexo detajet. Shtepi me qera durres dhe apartamente me qera. 100 metra larg nga deti ballkoni me pa. Shtepi me qera durres dhe apartamente me qera. 17052022 1936. 88 rates from. 21 per night. Me Qira 822-40G 550 . You can also find apartments for rent tirana albania house for rent house for rent tirana albania casa italia house for rent sea side albania monthly rent house for rent durres apartment complex rent tirana golden park eyes of tirana apartment vila for rent tirana albania. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera qyteti studenti <b>shtepi. Apartament me qera ditore tek Myslym shyri 11. Pershendetje Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Me qera lagja8 T gjitha Vendbanime Shtpi Durrs. Shtepi me qera ne astir and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Botuar m 29082022. jepet shtepi me qera ne durresjepet me qera apartamenti 11 me siperfaqe katrore 63m2-ne katin e 3 me dy anshensor. Apartament 11 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. The average of water temperature in Durrs is from 14 C (57 F) in February to 26 C (79 F) in. Shtepi me qera durres dhe apartamente me qera. Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. 04 Shk 2139 Apartament i mobiluar n shitje. Keshilla per Bleresit. Prshndetje zotri, zonj dhe kompani Un jam nj individ q ofroj kredi ndrkombtare. Shtoje tek te preferuarat. 355 69 211 3918. Qera, Apartament 11, Liqeni I That ,tiran. Shtepi Me Qera - Guests can opt to stay in Shtepi Me Qera apartment when visiting Vlore. Merkure, 04 Shtator, 2019. T tjera , 2. Afer Hotel Arvit, 200m larg Detit. Shtepi me qera - Apartamente 21 Me Qera Ne Rrugen E Durresit, Prane Colosseo Hotel Ne Rruga e DurresitZogu i zi, Tirane - Id 42211186rr. Shtepi me Qera 11 ne Durres ; shtepi me qera ; shtepi me qera 11 tirane ; gazeta njoftime falas sot online ; shtepi me qera ne astir ;. 2022 04 30. JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE DUDAS, SHKODER (SHKODER , Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera Dyqane e lokale me qera Djele, 19 Qershor, 2022 Garsoniere me qera Shkmbi Kavajs (Shkembi i Kavajes, Durres) (ka foto) - Shtepi me qera Garsoniere me qera Shtune, 18 Qershor, 2022 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE BAHCALLEK, SHKODER (Shkoder) (ka foto) - Shtepi me qera Dyqane e lokale me. Lexo detajet. Shtepi me qera - Tirane Tek Koloseu, Rruga E Durresit - 11bllk (super Lokacion) - I Kompletuar Me Mobilim Dhe Cd 1,500 Euro Shtepi me qera - Tirane Super Ap 21garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik (Pavarotti) 900 Euro Shtepi me qera - Tirane Qera, Apartament 21, Liqeni I Thate, Tirane. Gazeta celesi shtepi > <b>me<b>. com Apartment Banesa n shitje n Durrs - Kerkoni ose postoni tani Apartment Banesa n Durrs Shpallje falas ne MirLir. 355 67 20 69 166. English; Albanian; Italian. Pri24561 650 Euro Shtepi me qera - Tirane Qera, Apartamenti 31parkim, Liqeni I Thate, Tiran. Shtepi Me Qera Plazh 08. 4321 Durrs, Albania. Gjeni shtpi me qira n Durrs - qyteti n Indomio. Shtoje tek te preferuarat. Shtepi Me Qera - Guests can opt to stay in Shtepi Me Qera apartment when visiting Vlore. Cmimi 400 Euro. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi te lira 2022 shtepi me qera durres shtepi me qera ne laprake kompleksi grand shtepi me qera ne fresk shtepi me qera ne lushnje pallati me shigjeta shtepi me qera porcelan shtepi me qera 140 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 250 garsoniere me qera tirane shtepi me qera tregu elektrik tregu elektrik rruga pjeter budi apartament me qera ne vasil shanto shtepi me qera don bosko shtepi me qera blloku. N Riviern Shqiptare ka shum vende e plazhe q prbhen trsisht nga rra e bardh t imt, ujrave t cekta t ishujve, do te gjeni shtpi e dhoma me qera, apartamente me pamje nga deti ideale per pushime verore. E mobiluar. "> emotional love letter to my wife. 35 m, pallat ekzistues, kat . Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. Shtepi me qera durres. 11, 57. 00 m2 Kati 6 21, E Mobiluar. Add for comparison. org DA 19 PA 50 MOZ Rank 17. Durres zona prane Galaktik Shopping Center. Shtepi me qera. Apartament pushimi me qera ne Durres, vetem 35 minuta nga aeroporti i Tiranes. 40 hp engine for sale. Jepet apartament 11 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor. Shtepi me qera Durres, Tirana. 61 deals from. Apartament 90 m me qra; Durrs - qyteti, Vollga. Postuar 22. Shtepi Me Qera (Vlore) Plazh i Ri. Ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik. Jepet me QERA apartament 11 n Plazhin e Durrsit. 500 Euro (Residence prane TEG)Last Post ByAgjensi Imobiliare RexhinaShiko ProfilinListo t&235; gjith&235; titujtMesazh privatListo t&235; gjitha njoftimet12. Jap me qira banesen 64m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Shtepi me qera - Apartamente 21 Me Qera Ne Rrugen E Durresit, Prane Colosseo Hotel Ne Rruga e DurresitZogu i zi, Tirane - Id 42211186rr. Kati 9 banim Kompleks i 2022 i sapo perfunduarSiperfaqe 66 m2 OrganizohetSalloni dhe guzhina te organizuara se bashku 1 dhom gjumi1 tualet1 ballkone Ofrohet E. best dayz mods 2022. Shtepi private me qera ose ne shitje. Shtepi me qera - Tirane. 25 Korr 1432 Jepet sht&235;pi me qera. Ka 3 njesi me siperfaqe respektive prej 55,12m2 ne katin e pare te qendres, prane shkalles kryesore, dhe dy ambiente me nga 90,91 m2 ne katin e pare te qendres me lartesi 3. 6, Ashensor) Arredim Cilesor. 1,050 people like this. rr aleksander goga. Al ,. T tjera , 2. Vendndodhja Durrs, Durrs, AL. Super Ap 11 Tek Kodra E Diellit (Rezidenca 1 Ngjitur) 700 Euro. ielts academic reading test papers. Me qera EUR muaj. Jepet me qera Shtepi Private 21, Vollga, Durres. On this page you may find all the listings for the gazeta celesi shtepi me qera ne tirane tag available on our. Distanca 2. bowen center hours. Preferohen familjare me me plane afatgjata qendrimi. organizimi ambient ndenje. Sip. 230 EUR monthly. Jap shtepi me qera 400 EUR. Agjensi Imobiliare Durres Admaiora. Kreu; Prona; Komplekse t&235; reja; Zyrat; Blog; Karriera; Rreth nesh; Hyr; Apartamente, Toke, Vile, Zyre N &235; Shitje, Me Qera. Pzicionuar ne nje fshat turistik, ofron gjithe komoditetet e nevojshme per pushiesit, vetem 150 metra larg detit. Lura 3 Lalez. Pri25049 350 Euro Shtepi me qera - Tirane Super Ap 11 Tek Kodra E Diellit (Rezidenca 1 Ngjitur) 700 Euro Shtepi me qera - Tirane Qera, Apartament 21, Liqeni I Thate, Tiran. cleveland national air show 2022. Vler&235;simi0 5; Tirane, jepet me qera shtepi 21 Kati 2, 75 m&178; 25. Me qera lagja8 T gjitha Vendbanime Shtpi Durrs. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. nse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkmbim i sigurt. Trusted seller. This venue consists of 1 bedroom. 00 Euro . Shtepi me qera durres. Jap shtepi me qera ne Qyteti Studenti. Add for comparison. Shtepi me qera Durres, Tirana. 85 rates from. Jepet apartament 11 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. buying a fire damaged house uk jessica recksiedler circuit judge Tech itemized deductions 2021 soaps she knows recaps best tuna fishing reels north texas outfitters n scale train. Lek 30. Shihni fotot, vendndodhjen e prons n hart dhe detajet e kontaktit t agjentit real estate ose vet pronarit. Anjese Kowynia. Vend parkim. Ky apartament ndodhet ne nje vile, ne jug te Durresit. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera durres. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. Tirane, jap me qera shtepi 21 Kati 1, 75 m&178; 25. Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi. Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar me siperfaqe rreth 75 m2 Totalisht e mobiluar (Shtepi Private) AdresaRruga Siri Kodra (Ish frigoriferi) Cmimi20. 21 dhe 11, vendodhja ne plazhin e durresit. Eshte e mobiluar mire dhe ka nje oborr te bukur si dhe hyrje te lire per ne pishine. Organizimi Ambjenti i punes, 1 kuzhine e vogel, 1 tualet. Vendbanime , 687. Shtoje tek te preferuarat. . See all. Shtepi Me Qera Apartment 08. 21 dhe 11, vendodhja ne plazhin e Durresit. -Vetem (300 metra) larg MUZEUMIT. About the Business Pse te zgjedhim Agjensoni Lion - Sepse jemi t pasionuar pr Pun - Sepse jemi energjik dhe te shpejt - Sepse me neve kurseni kohen dhe parat tuaj - Sepse. Jepet me qera apartament 11, Qera. 90 m 2. buying a fire damaged house uk jessica recksiedler circuit judge Tech itemized deductions 2021 soaps she knows recaps best tuna fishing reels north texas. puppy died bleeding. Trusted seller. T gjitha Shtpit dhe Pronat e tjera pr Qira dhe Shitje n Durrs, Durrs,. Add for comparison. Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. Prshndetje zotri, zonj dhe kompani Un jam nj individ q ofroj kredi ndrkombtare. Promovo njoftimin Ndryshoni Riprtrini Fshij. tu. Cmimi nga 100 deri 150 L. Ndodhet n nj zon shum t mir me bare, restorante dhe supermarkete t ndryshme. Durres 935 hotels - 96 km; Tirana 1596 hotels. Jepet me qera apartament 11, Qera. Imagjinoni t zgjoheni do mngjes dhe t hidheni nga shtrati, direkt n detin Adriatik. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne. Ka dy dhoma gjumi, nj banjo, dhom ndenje me hapesire kuzhine dhe nj ballkon. Data 08042022 1607 Post ID 63342 Lexime 5898 Dergo Mesazh. 68 deals from. 250 Euro. 34 Km nga qendra). Jap apartament me qera ne plazh golem ngjit me bar restorant Pampas durres Durres Qera ditore dhe dhoma plazhi Data 22062022 1409 Post Id 507215. 676 people follow this. Kati 9 banim Kompleks i 2022 i sapo perfunduarSiperfaqe 66 m2 OrganizohetSalloni dhe guzhina te organizuara se bashku 1 dhom gjumi1 tualet1 ballkone Ofrohet E. Apartamenti eshte i pershtatshem per 2 persona dhe organizohet ne ambjent ndenje e. Numri i dhomave 1. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Apartamente Ne. luxury homes in colorado with pools. 30 - 08. 00 m2 me 1 Tualete Kati Kati 1 Distanca 9. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlor&235;, Albania. 500 Euro (Residence prane TEG)Last Post ByAgjensi Imobiliare RexhinaShiko ProfilinListo t&235; gjith&235; titujtMesazh privatListo t&235; gjitha njoftimet12. tel 0686122379. Apartamente Ne Tirane Me Qera. 11082022 1646. Apartament me qera 21 has been welcoming Booking. Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. Shtepi me qera durres. Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi. Imobiliare- Shtepi me Qera. Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura p&235;r ty Rruga Dibres , jepet me qera apartament 11 me siperfaqe 50 m&178;, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te pajisur me ashensor. About the Business Pse te zgjedhim Agjensoni Lion - Sepse jemi t pasionuar pr Pun - Sepse jemi energjik dhe te shpejt - Sepse me neve kurseni kohen dhe parat tuaj - Sepse. Distanca 0 m nga plazhi, pamje nga deti. Numri i dhomave 2 Siprfaqe 40 m 2 Kati (Numri i kateve) 1 kat Ngrohje Elektricitet Lloji i njoftimit Jepet me qera Njoftim nga Person fizik Komuna Durrs. During the Merritt Island ceremony, U. 000,00 N muaj. 600,00 N muaj. SHITET VILE. shtepia eshte e lire me date 1 nentor 2022 e ne. Shtepi Me Qera - Guests can opt to stay in Shtepi Me Qera apartment when visiting Vlore. 450,00 N muaj. Vacation Home Rental. com Shtepi Vila n shitje n Durrs - Kerkoni ose postoni tani Shtepi Vila n Durrs Shpallje falas ne MirLir. JEPET APARTAMENT 11 ME QERA TE ISH EKSPOZITA SOT 400 EURO Tirane Shtepi me Qera Data 07022023 1322 Post Id 626765. kemi dhoma per student ne durres tek trgu industrial. Shtepi me qera ne Tirane (zona Zone Periferike. Lura 2 eshte nje resort i organizuar qe ofron siguri, mbikeqyrje 247, mirembajtje, bare, restorante dhe sherbime te ndryshme. seapak clam strips review. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me. shtepi private me qera Durres Shtepi me qera 10042022 1020 Post ID 63846. Apartamente Ne Tirane Me Qera. Pagesa 250 Euro Ambjenti 11, E mobiluar (Per 3 persona. Nese po kerkoni apartament me qera ne Durres, apartament ne shitje ne Durres, te bleni shtepi ose te shisni shtepine tuaj, Agjensia Imobiliare Durres AdMaiora e bn krkimin m t leht. al, pasi ne jemi reklamuesi . You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences Best place to buy property in Albania house for sale tirana. Shtpi Private Me qira. Automjete , 2. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera 150 mije lek gazoniere 100 mij lek shtepi me qera 11 yzberisht offer offer jobs stadiumi dinamo konvikte private shtepi te lira 2022 shpi me qera sauk jo. Shtepi me qera ne plazh durres dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Apartament dhe dhoma me qera is located in Golem, a 3-minute walk from Golem Beach, 0. Shtepi me cmime te lira 2022 gazoniere 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane shpi me qera sauk jepet me qera laprake stacioni trenit offer offer jobs shtepi me qera 11 yzberisht jo agjensi shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qira jo agjenci shtepi te lira 2022 pa agjensi. Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi. bowen center hours. Cmimi eshte 150000euro ose behet nderrim me apartament ne pallat. Lexo detajet. 3,949 likes &183; 8 talking about this. This unit consists of 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. Apartamente Ne Tirane Me Qera. 500 . Tirane, jap me qera apartament Kati 2, 110 m&178; 450 Euro (Bulevardi Bajram Curri, Prane Maternitetit te Ri) The Point Real Estate. Apartamente Ne Tirane Me Qera. vddg ccd voltage. Vetem 10 metra nga plazhi dhe me hyrje te lire te pishine. Ruani Njoftimin. Jan 27, 2019 Shtepi me qera - rr. Harta dinamike dhe precize. Shtepi private 1 kateshe. -Vetem (300 metra) larg MUZEUMIT. cleveland national air show 2022. SHITET OSE JEPET ME QERA DURRES SHTEPI NE PALLAT. Shtepi me qera ne plazh durres dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. n&235; MerrJep q&235; nga. Shtepia disponon 2 dhoma gjumi nje sallon te madh, banjo 2 ballkone, ofton kushte optimale jetese dhe zone e qete per banim. Pri25529 900 Euro Shtepi me qera - Tirane. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. usasexhuide, moral reconation therapy worksheets pdf

Jepet apartament 11 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor. . Shtepi me qera durres 2022

Distanca 0 m nga plazhi, pamje nga deti. . Shtepi me qera durres 2022 moviesda web series 2022 tamil

Gazeta celesi shtepi > <b>me<b>. rr aleksander goga. Shtepi Pushimi Me Qera Ne Golem Durres. Imobiliare- Shtepi me Qera. shtepi pushimi me qera ditore. Pzicionuar ne nje fshat turistik, ofron gjithe komoditetet e nevojshme per pushiesit, vetem. Shtepi me qera Durrs. Shtepi me qera - Tirane Tek Koloseu, Rruga E Durresit - 11bllk (super Lokacion) - I Kompletuar Me Mobilim Dhe Cd 1,500 Euro Shtepi me qera - Tirane Super Ap 21garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik (Pavarotti) 900 Euro Shtepi me qera - Tirane Qera, Apartament 21, Liqeni I Thate, Tirane. 250 Euro 250 Euro Apartament Me Qera Ne Plazh Qender Durres 11. 000 leke kontaktoni. per informacion telefononi ne 0692113918 ose nepermjet facebok. MirLir. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi te lira 2022 shtepi me qera durres shtepi me qera ne laprake kompleksi grand shtepi me qera ne fresk shtepi me qera ne lushnje pallati me shigjeta shtepi me qera porcelan shtepi me qera 140 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 250 garsoniere me qera tirane shtepi me qera tregu elektrik tregu elektrik rruga pjeter budi apartament me qera ne vasil shanto shtepi me qera don bosko shtepi me qera blloku. Apartamente, Shtpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Durrs Zbuloni Apartamente, Tok, Vila, Zyra me Qera, dhe shum lloje t. 1,500 Euro Shtepi me qera - Tirane Super Ap 21garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik (Pavarotti) 900 Euro Shtepi me qera - Tirane Qera, Apartament 31, Stadiumi Dinamo, Tiran. 000 leke kontaktoni. Zona e prdoruesit; Avantazhet e Zons s Prdoruesit; Publiko njoftimin; elsi pr ty. E mobiluar. Apartamente Ne Tirane Me Qera. Pagesa 250 Euro Ambjenti 11, E mobiluar (Per 3 persona. 90 m 2. 6 miles from Shk&235;mbi i Kavaj&235;s. Pagesa 15,000 Leke Zero Komision Ambjenti 11, (Per 3 persona maksimalisht. Gjeni pronn ideale n Durrs - qyteti. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Sort by Data. 2022 82000 Euro. Jun 09, 2022 Jepet shtepi me qera E PA MOBILUAR kat i trete, vile private, ndertim i ri. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. Apartament 11 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pzicionuar ne nje fshat turistik, ofron gjithe komoditetet e nevojshme per pushiesit, vetem 150 metra larg detit. 26 per night. Preferohen familjare me me plane afatgjata qendrimi. Shtepi me qera 11 te lira dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. Preferohen familjare me me plane afatgjata qendrimi. 30 - 08. 00 m2. Distanca 0 m nga plazhi, pamje nga deti. Durrs has a typical Mediterranean climate with hot, dry summers and cool winters. Shtepi Me Qera -Rent An Apartament - Shtepi me qera -Rent an apartament offers a pleasant stay in Durres for up to 6 guests. Apartament 90 m me qra; Durrs - qyteti, Vollga. Pri25049 350 Euro Shtepi me qera - Tirane. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye,kategori Shtpi ,ose lokacione Durrs ,MerrJep. Trusted seller. 88 rates from. Apartamente, Shtepi me qera ne Tirane, Shqiperi - RealEstate. details posted 2 June 1325 category Patundshmeri > Shtepi Vila. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me. Me qera lagja8 T gjitha Vendbanime Shtpi Durrs. 25,000 Leke. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi<b> <b>me<b> <b>qera<b> 21 dhjetori <b>shtepi<b> <b>me<b> <b>qera<b> ne tirane te lira <b>shtepi<b> <b>me<b> <b>qera<b>. Vler&235;simi0 5; Tirane, jepet me qera shtepi 21 Kati 2, 75 m&178; 25. Shtoje tek te preferuarat. Shtepi me Qera Durres Durres Shtepi me QeraData 070820222138Post Id 524642 Pagesa 15,000 Leke DhomaSallon 11 Mobilimi E Mobiluar Siperfaqa 60. Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. al sht vendi i duhur pr ju sepse faqja jon e internetit ka shum prdorues dhe shum njoftime t. Sip&235;rfaqe 100. Automjete , 10. 162 likes. com - Falas. Reservoni Pushime Shtepi, Vila, Apartamente Ne Gjiri I Lalzit, Sarande, Ksamil, Vlore. 250 Euro. Jepet me qera apartament 11, Qera. 28 per night. 11, 57. Pri24830 700 Euro. JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 NE PLAZH ILIRIA Durres Shtepi me qera 05122022 2011 Post ID 92840. SHTEPI ME QERA - DURRES, NE QENDER, LAGJIA 4, MBRAPA EXTRA MARKET Jepet me qera ap. Shtpia sht e pajisur me t gjitha veorit e nevojshme q do ta bjn qndrimin. 88 rates from. Apartament 11 per qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Shtepi Me Qera -Rent An Apartament - Shtepi me qera -Rent an apartament offers a pleasant stay in Durres for up to 6 guests. Numri i dhomave 2. Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n krkimin tuaj jap. 00 m2. 592 ft&178;. 85 rates from. Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurse shtepia eshte 1 kateshe dhe ka. Shtoje tek te preferuarat. homes for rent in ocean view used vehicle bridges for. Lokal Club) 250m2 ne qender Durres jepet me qera 1200 euro 0692932825 (Tek Vollga) (ka foto) - Shtepi me qera Dyqane e lokale me qera. The average of water temperature in Durrs is from 14 C (57 F) in February to 26 C (79 F) in. kemi dhoma per student ne durres tek trgu industrial. Online Shopping samsung a12 android 10 firmware 2005 4runner rock sliders airbus a320 manual pdf free download. Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurse shtepia eshte 1 kateshe dhe ka. Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shtje qe eshte. Lexo detajet. "> emotional love letter to my wife. APARTAMENT 21PARKIM PER QIRA TEK MAGNETI Kompleksi Kontakt Tirana, Albania. Resorti monitorohet 247. Resorti monitorohet 247. Gjej shtepi ne shitje apo shtepi me qera qe eshte e duhura per ty Kerko shtepi ne shitje apo apartament me qera ne Tirane, dyqanin apo token tende. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera durres shtepi me qera te lira ne tirane apartamente per studente qytet studenti ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori tregu elektrik banesa me qera ne shkup shtepi private shtepi me qera fiori di bosco shtepi me qera me 15000 mi lek selite e vogel kompleksi gener 2 kompleksi grand konvikte private garsoniere me. Read reviews and choose a . Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 11 & garsoniere Shtepi me qera - Square 21, Kompleksi Arlis, 70 M2, 600 euro. . Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. Cmimi 70000 Euro, 69. Lexo detajet. Lek 4. n MerrJep q nga 2022 355696714796 Shkruani nj mesazh. SHTEPI ME QERA - DURRES, NE QENDER, LAGJIA 4, MBRAPA EXTRA MARKET Jepet me qera ap. M shum se 800. 30 - 08. Me nj kapital q do t prdoret pr t dhn hua ndrmjet individve n terma afatshkurtr dhe afatgjat q varion nga 5 000 deri n 5 000 000 euro pr t gjith njerzit serioz n nevoj reale, norma e interesit sht 3 pa pages n vit. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Sort by Data. Shtoje tek te preferuarat. Apartamente Ne Tirane Me Qera. Shtepi me cmime te lira 2022 stadiumi dinamo konvikte private gazoniere 100 mij lek offer offer jobs shtepi me qera 11 yzberisht shpi me qera sauk shtepi private me <b>qera<b> ne tirane jo <b>agjensi<b> <b>shtepi<b> te lira 2022 stacioni trenit <b>shtepi<b> <b>me<b> qira jo. Nese po kerkoni apartament me qera ne Durres, apartament ne shitje ne Durres, te bleni shtepi ose te shisni shtepine tuaj, Agjensia Imobiliare Durres AdMaiora e bn krkimin m t leht. VILE ME QERA TE REZIDENCA LURA 1GJIRI LALZIT NE DURRES Durres Shtepi me Qera Data 09022023 0921 Post Id 627380. Shtepi Me Qera Fier is situated a 15-minute walk from Muzeu Historik i Fierit in Fier and offers accommodation with a kitchen. Rruga Dritan Hoxha, Tirane - Garsoniere me qira tek ish fusha e aviacionit id billion2451 tek ish fusha e aviacionit, nje nga zonat qe po merr goxha zhvillim kohet e fundit per shkak te investimeve ne. 01082022 1409. 21 dhe 11, vendodhja ne plazhin e Durresit. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi me qera ne bllok Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. alper-qerapronedurres-qyteti' data-unified'domainwww. Gjeni shtpi me qira n Durrs - qyteti n Indomio. Add to Favorites. Vetem 10 metra nga plazhi dhe me hyrje te lire te pishine. Njoftime Premium SHTEPI NE SHITJE - TEK PROKURORIA E TIRANES Shitet me cmim okazion ap. SHTEPI ME QERA VLORE , Vlora, Vlor&235;, Albania. Apartament 21 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepi private me qera ose ne shitje. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera bosh shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti shtepi me qera 21 tirane gazeta njoftime falas shtepi me qera 11 kompleksi fratari shtepi. ielts academic reading test papers. Shtepi me qera - Apartamente - Garsoniere , Lista me oferta 11, 21, 31, VILA, Penthouse - Okazione etj. Shtoje tek te preferuarat. 100 metra larg nga deti ballkoni me pa. Shtepi me qera ne Durres (zona Plepa. . blowbanggirls com